Private Single Room With Ensuite In Chorlton

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Oι επισκέπτες της βίλας Private Single Room With Ensuite In Chorlton Μάντσεστερ έχουν τη δυνατότητα να επισκεφθούν την Πινακοθήκη Γουίτγουορθ, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.

Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες για την άνεση των επισκεπτών.

Η βίλα Private Single Room With Ensuite In Chorlton επίσης διαθέτει μικρή κουζίνα και ανέσεις, όπως ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φρυγανιέρα. Double Zero 00 Neapolitan Pizza απέχει περίπου 15 λεπτά με τα πόδια από αυτή τη βίλα και προσφέρει πιάτα ναπολιτάνικης κουζίνας.

Αυτή η παραθεριστική κατοικία απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Μάντσεστερ και περίπου 10 λεπτά οδικώς από σημεία πολιτιστικού ενδιαφέροντος, όπως το Μουσείο Επιστήμης και Βιομηχανίας. Το Εθνικό Μουσείο Ποδοσφαίρου της Αγγλίας απέχει περίπου 6 χλμ. από αυτό το κατάλυμα, ενώ το Κέντρο Λέγκο Legoland Discovery Centre είναι σε απόσταση περίπου 7 χλμ. Η βίλα Private Single Room With Ensuite In Chorlton επιτρέπει στους λάτρεις των σπορ να ανακαλύψουν το Ολντ Τράφορντ, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο. Ο σταθμός λεωφορείων Wilbraham Road/Wyverne Road, που βρίσκεται 450 μέτρα από το κατάλυμα, παρέχει εναλλακτικές λύσεις μεταφοράς στην περιοχή.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Private Single Room With Ensuite In Chorlton Μάντσεστερ
5Br House, Ideal For Groups, Parking, Sleeps 10
Τιμή μόνο για κινητά

5Br House, Ideal For Groups, Parking, Sleeps 10

4.0
Αξιοπρεπές 2 σχόλια
463 μ από το κατάλυμα
House Sleeps 1 With Parking
Τιμή μόνο για κινητά

House Sleeps 1 With Parking

999 μ από το κατάλυμα
Chorlton Townhouse
Τιμή μόνο για κινητά

Chorlton Townhouse

8.0
Πολύ καλό 1 σχόλιο
1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 2234 USD 2011
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Mauldeth Road Railway Station
    3,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Πρόσβαση στο Διαδίκτυο - Συμπληρωματικό

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Κατάλυμα για μη καπνιστές

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποιο είναι το πιο κοντινό σε η βίλα Private Single Room With Ensuite In Chorlton αεροδρόμιο;
      Η βίλα Private Single Room With Ensuite In Chorlton είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Μάντσεστερ.
    • ❓
      Πόσο κάνει η διαμονή σε η βίλα Private Single Room With Ensuite In Chorlton;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η βίλα Private Single Room With Ensuite In Chorlton αποτελεί 79£.
    • ❓
      Έχει εστιατόρια κοντά σε η βίλα Private Single Room With Ensuite In Chorlton;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η βίλα Private Single Room With Ensuite In Chorlton περιλαμβάνουν Double Zero 00 Neapolitan Pizza και Sai Spice Chorlton.
    • ❓
      Πώς μπορώ να πληρώσω σε η βίλα Private Single Room With Ensuite In Chorlton;
      Οι πελάτες της η βίλα Private Single Room With Ensuite In Chorlton μπορούν να χρησιμοποιήσουν Visa, MasterCard και American Express και άλλους τρόπους πληρωμής.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Mauldeth Road Railway Station
    3,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Private Single Room With Ensuite In Chorlton Μάντσεστερ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο